MusicAll

2.0.24

4.7

7

Ücretsiz ve sınırsız müzik

959.3k

Bu uygulamayı oyla

MusicAll ücretsiz olarak Android cihazınızdan milyonlarca şarkıyı dinlemenize izin veren bir yazılımdır. Diğer bir ifadeyle, Spotify ile hemen hemen benzer şekilde çalışır; fakat hiç para ödemezsiniz.

MusicAll'un çalışma şekli çok basit: sanatçı, albüm ya da duymak istediğiniz şarkının ismini yazın ve saniyeler içinde istediğiniz içeriğe sahip olun. Bu kadar basit. Bu nasıl mı oluyor? MusicAll uygulaması müziği Youtube'dan ödünç alıyor.

MusciAll, sadece milyonlarca şarkıyı dinlemenize izin vermez aynı zamanda Android cihazınızla müzikleri eş zamanlama özelliğine sahiptir. Kısacası, bu şekilde, şarkıları indirebilir ve internet erişimi olmadan dinleyebilirsiniz.

MusicAll aynı zamanda ses kalitesini ayarlamanıza izin verir. Bu özellik sayesinde, müziği 3G ile dinlerken ya da WiFi'ya bağlandığınızda windows birden kapanırsa, bilgileriniz kaydedilir.

Bu uygulama türlerinin hepsinde olduğu gibi, MusicAll çalma listenizi oluşturabilir, favori sanatçı ya da albümlerinizi kaydedebilir, ya da uygulama içindeki yeni sanatçıları keşfedebilirsiniz.

MusicAll müzik dinlemek için muhteşem bir araçtır ve rakiplerinden çok daha fazla özellik sunar - ücretsizdir. Müzik severlerin olmazsa olmazı.
Gereksinimler

Android 4.0 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X